تا ۳۰ مرداد ماه، تمدید شد!

1

تاکنون بیش از ۵۰۰ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه مدرسه ارسال شده است.

از میان ۵۱۲ اثر رسیده به دبیرخانه، ۱۹۵ اثر داستانی، ۱۶۰ اثر انیمیشن، ۸۳ اثر علمی- آموزشی، ۴۲ اثر مستند و ۳۲ تیزر تبلیغاتی است و هنوز ارسال آثار ادامه دارد.

گفتنی است در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مدارس و دانش‌آموزان مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه، دبیرخانه این جشنواره برای دومین بار مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه مدرسه را تا ۳۰ مرداد تمدید کرده است.

ایسنا

خبرگزاری مهر

خبرگزاری فارس

نسیم آنلاین

سینما پرس

برنا نیوز

فیلم نت

 

اشتراک.

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

 1. با سلام
  ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از مسابقه خوبتان که باعث شد استعداد دانش آموزان در حرفه فیلم کوتاه شکوفا شود و انگیزه ای برای ادامه این حرفه پیدا کنند ، من اعتراضی نسبت به تمدید زمان دارم .
  من برای ساختن این فیلم زمان بسیار کمی داشتم و از آنجاییکه در بخش قوانین سایت و در بخش مقررات داستانی بند آخر به این نکته اشاره شده بود که زمان ارسال آثار قابل تمدید نیست،و من با توجه به این نکته نتوانستم طبق توضیح بخش داستان برای اول فیلمم تیتراژی درست بکنم ، برای اینکه بتوانم در مدت تعیین شده اثرم رو ارسال کنم.به طوری که من فیلمم را در اخرین روز فرستادم چون این نکته نوشته شده بود که داوران بعد از مهلت به هیچ عنوان اثری را نمیپذیرند.متاسفانه در سایت قابلیت ویرایش فیلم هم وجود ندارد بنابراین من کاری نمیتوانم بکنم ولی اعتراض من این است مدیران قانون خودشان را نقض کردند و باعث شدن من نتوانم فیلمم را طوری که میخواهم ضبط کنم.تنها دلیل هم این بوده که من به قانونی که در مورد تمدید نشدن زمان بود عمل کردم ولی اگر میدانستم تمدید میشود قسمت هایی از فیلمم را چند بار ضبط میکردم تا بتوانم بهترین اثر را ارائه بدم ولی در این فیلم قسمت هایی را من یکبار ضبط کردم و فیلم طوری که میخواستم نشد.
  علاوه براین، اینطور که پیش میرود این مسابقه پایانی ندارد چون همچنان در حال تمدید شدن است و به نفع دیگران شده است. من داستان و حتی توانایی ضبط و ارسال فیلم های دیگری هم داشتم که متاسفانه قانون و مقررات را مطالعه کردم و به آنها احترام گذاشتم و نمیدانستم این قوانین و مقررات اهمیتی ندارد و این مسابقه پایانی ندارد.
  ممنون میشوم اگر به این اعتراضات وهم به قوانینی که گذاشتین احترام بگذارید
  با تشکر

پاسخ دهید