دعوت از دانش آموزان برای شرکت در «فیلم ما» جشنواره عمار/ اولین درآمد پدر خود را روایت کنید

به نام خدایی که واقعا دوست داشتنیه

سلام بچه ها

هنروما، در ادامه معرفی فرصت های مفید و ایده آل برای شما هنرمندان مستعد و خلاق کشور، همراه بخش فیلم مای جشنواره عمار بوده و از شما می خواهد که حتما حتما در این بخش شرکت کنید و بهترین آثارتون رو برای جشنواره عمار ارسال کنید.

در ادامه، توضیحات این بخش رو مطالعه کنید:

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، در هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، در کنار بخش «فیلم»، فیلمسازان مردمی نیز به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند با داشتن حداقل اطلاعات فیلمسازی و امکانات مثل تلفن همراه و دوربین خانگی، آثار خود را با موضوعات مردمی در بخش «فیلم ما» جشنواره شرکت دهند.
بنابرین گزارش، یکی از محورهای فراخوان تفصیلی بخش «فیلم ما» هفتمین جشنواره عمار، موضوع «اولین درآمد پدرم» است که طی آن جوانان و نوجوانان به ویژه دانش‌آموزان می‌توانند خاطرات اولین درآمد پدر و بزرگ‌ترهای خودشان را با تلفن همراه یا دوربین ساده، ضبط و با مراجعه به وبسایت جشنواره عمار به نشانی AmmarFest.ir ثبت یا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۸۷۵۸۱۹۰ ارسال کنند.
بر اساس این گزارش، حداکثر زمان اثر ارسالی به این بخش، ۱۰ دقیقه است و به اثر برگزیده، یک دستگاه دوربین حرفه‌ای اهدا می‌شود.

 

 

گفتنی است علاقمندان تا ۱۵ آذر ماه فرصت دارند با استفاده از تلفن همراه یا دوربین خانگی خود آثار خود را به دو صورت انفرادی یا گروهی در موضوعات «شهید ما»، «مسجد ما»، «مدرسه ما»، «محله ما»، «نمازجمعه ما»، «اکران مردمی ما»، «گوهرشاد ما»، «بازار ما»، «گلزار شهدای ما» و موضوعات «سفارش‌های مردم به فیلمسازان»، «یک روزِ یک مادربزرگ یا پدربزرگ، یک خاطره»، «اسم کوچه، خیابان یا میدان» و «اولین درآمد پدرم» در بخش «فیلم ما» وبسایت جشنواره به نشانی AmmarFest.ir ثبت یا به همراه مشخصات به شماره تلگرام ۰۹۳۳۸۷۵۸۱۹۰ ارسال کنند.

 

 

 

اشتراک.

درباره نویسنده

هنروما
fa_IRPersian
fa_IRPersian